LJUBINJE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

+13
hrkljus
djedov do
njanjoslava
zavrtanj
Tomplatidis
REBELDE
space
polemospater
wolf sagash
Kapetan
asha
katabuya
kum
17 posters

Страна 3 of 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by zavrtanj Sun Apr 27 2008, 09:18

Za ljepotu ne znam, ali na ovim nasim prostorima jesu najmudriji, to je sasvim sigurno. i ne samo najmudriji, nego i vrlo snalazljivi i sposobni. ne volim generalizovati, ali kad vec pricamo na ovu temu.
zavrtanj
zavrtanj
Postuje redovno
Postuje redovno

Broj poruka : 197
Points : 5
Datum upisa : 29.03.2008

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by polemospater Sun Apr 27 2008, 09:24

to da su hercegovci najmudriji lepo pokazuje i ovaj forum...svi nesto mudrujemo i toplu vodu izmisljamo!ja adminima predlazem da promene onaj naziv -forum za druzenje- u -forum za mudrijasenje- Smile

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 38
Lokacija : srbija
Points : 400
Datum upisa : 25.11.2007

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by zavrtanj Sun Apr 27 2008, 09:26

Jedno je mudrost, a drugo mudrijasenje. da ne brkamo pojmove Smile
zavrtanj
zavrtanj
Postuje redovno
Postuje redovno

Broj poruka : 197
Points : 5
Datum upisa : 29.03.2008

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by polemospater Sun Apr 27 2008, 09:32

slazem se...zato i rekoh u -forum za mudrijasenje-
a mudrih ljudi ima svugde kao sto u svakom zitu ima i kukolja..

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 38
Lokacija : srbija
Points : 400
Datum upisa : 25.11.2007

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by zavrtanj Sun Apr 27 2008, 09:34

Slazem se. Zato kazem kad vec generalizujemo...
zavrtanj
zavrtanj
Postuje redovno
Postuje redovno

Broj poruka : 197
Points : 5
Datum upisa : 29.03.2008

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by polemospater Sun Apr 27 2008, 09:40

ja ne generalizujem...ono je bila ironija

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 38
Lokacija : srbija
Points : 400
Datum upisa : 25.11.2007

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by polemospater Sun Apr 27 2008, 09:42

htedoh reci -ono sto rekoh na pocetku za hercegovce je bila ironija

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 38
Lokacija : srbija
Points : 400
Datum upisa : 25.11.2007

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by Kapetan Sun Apr 27 2008, 09:57

kaze se mudrovanje!!! Smile
Kapetan
Kapetan
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 774
Godina : 40
Lokacija : Ljubinje
Points : 186
Datum upisa : 25.06.2007

https://ljubinje.forumsr.com

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by polemospater Sun Apr 27 2008, 09:59

hvala kapetane...bez tebe nista Wink

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 38
Lokacija : srbija
Points : 400
Datum upisa : 25.11.2007

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by wolf sagash Sun Apr 27 2008, 23:54

zavrtanj ::Nije arhivski tekst, ali je ipak medijski momenat Smile
sinoc je na banjaluckoj atv bila emisija o Ljubinju, tacnije o Rankovcima i Vitonji. ja sam nazalost kasno upala i nisam je pregledala cijelu, ali je emisija bila divna. iz jednog prostog razloga - kad se prave emisije o selima, autori ocekuju da ce komunicirati sa polupismenim svijetom koji nista pod kapom Bozijom ne zna. Ovaj put je intervjuisani bio bar 5 puta elokventniji od autora Smile zaista za primjer!
milenko krulj alijas cetnik,alias kalta alias talijan...sve su to nadimci legendarnog brke koji je u retorickom nadmetanju izasao kao pobjednik nad umisljenim banjalucanima.
wolf sagash
wolf sagash
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Male
Broj poruka : 1013
Godina : 48
Lokacija : mejdani
Points : 243
Datum upisa : 28.06.2007

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by polemospater Mon Apr 28 2008, 01:12

znaci u pitanju je milenko krulj iz rankovaca? Smile

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 38
Lokacija : srbija
Points : 400
Datum upisa : 25.11.2007

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by zavrtanj Mon Apr 28 2008, 01:31

wolf sagash ::
zavrtanj ::Nije arhivski tekst, ali je ipak medijski momenat Smile
sinoc je na banjaluckoj atv bila emisija o Ljubinju, tacnije o Rankovcima i Vitonji. ja sam nazalost kasno upala i nisam je pregledala cijelu, ali je emisija bila divna. iz jednog prostog razloga - kad se prave emisije o selima, autori ocekuju da ce komunicirati sa polupismenim svijetom koji nista pod kapom Bozijom ne zna. Ovaj put je intervjuisani bio bar 5 puta elokventniji od autora Smile zaista za primjer!
milenko krulj alijas cetnik,alias kalta alias talijan...sve su to nadimci legendarnog brke koji je u retorickom nadmetanju izasao kao pobjednik nad umisljenim banjalucanima.

vazda mi je i bio jedan od omiljenih u srezu Smile
zavrtanj
zavrtanj
Postuje redovno
Postuje redovno

Broj poruka : 197
Points : 5
Datum upisa : 29.03.2008

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by space Mon Apr 28 2008, 04:15

KREDIT POKRENUO PROIZVODNJU

21.04.2008
U velikoj hali "Sokolove" fabrike transportnih sredstava u Ljubinju u kojoj ima 200 maљina, od prijeratnih 200 radnika danas ih je samo 20.
Direktor preduzeжa Branko Жuzulan rekao je da radnici nisu ћeljeli da preduzeжe ode u steиaj, pa je preduzeжe uzelo kredit od 30.000 maraka i u februaru zapoиelo novi proizvodni ciklus.
- Vidjevљi na primjerima drugih bivљih "Sokolovih" preduzeжa "Radovinj metala" i "Soko holding" da se steиajevi okonиavaju prodajom imovine i otpremanjem radnika na biro za nezaposlene, mi smo se zalagali za to da uzmemo kredit, i nastavimo odranije ugovorenu proizvodnju sa zavodom "Crvena zastava" iz Kragujevca i proizvodnju baљtenskih garnitura za izvoz u Srbiju - istakao je Жuzulan.
Dodao je da u fabrici danas nikome nije lako.
- Plate su poveжane, i prosjeиna je 400 maraka, ali naslijedili smo dug za repromaterijale od 30.000 maraka, od иeka smo do sada vratili polovinu - rekao je Жuzulan.
Preduzeжe joљ od 1998. godine ima dugove za utroљenu struju, pa bi 23. aprila trebalo da budu iskljuиeni iz elektromreћe.
U Fabrici transportnih sredstava nadaju se da жe se sa "Elektrodistribucijom" u Trebinju dogovoriti o odgodi plaжanja.
Tu su i dugovanja prema dobavljaиima iz Prnjavora, Иapljine, Mostara i Trebinja.
- Posla ima. Imamo nagovjeљtaje od Vlade Republike Srpske da жemo dobiti neki vid pomoжi, najvjerovatnije povoljan kredit. Nemamo namjeru da bilo kome ostanemo duћni, ali traћimo razumijevanje za sadaљnju situaciju - naglasio je Жuzulan.
Naglasio je da жe mnogo teћe biti naжi joљ desetak radnika koji fabrici veж u ovom trenutku trebaju, poput varilaca, presista, alatniиara.
U Ljubinju ih nema, a љkole u istoиnoj Hercegovini ne obrazuju takve profile.

I direktor radi za maљinom
Svi radnici rade za maљinama, ukljuиujuжi i direktora Жuzulana i љefa pogona Neрu Luиiжa, a oni postavljaju, odrћavaju i popravljaju alate i obavljaju druge poslove.
Na pauzama, uz doruиak, dogovaraju se o komercijalnim i drugim poslovima koji se tiиu papirologije.
GLAS SRPSKE
space
space
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 1038
Godina : 47
Lokacija : Srbija
Points : 872
Datum upisa : 18.07.2007

http://mojahercegovina.com/

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by space Mon Apr 28 2008, 04:17

Miloљu Ruparu 100.000 maraka

Nezavisne novine
J. Gudelj 25.05.2007 20:41

MOSTAR - S nevjericom i ushiжenjem Milovan Rupar iz Ljubinja juиer je primio vijest da je njegov dvanaestogodiљnji sin Miloљ osvojio 100.000 KM u velikoj nagradnoj igri "Nezavisnih novina".[You must be registered and logged in to see this image.]
Rupara smo juиer zatekli na radnom mjestu, u Podruиnom uredu Drћavne agencije za istrage i zaљtitu BiH (SIPA) u Mostaru.
`Jutros me je zvao vlasnik 'Nezavisnih' Ћeljko Kopanja i kazao da sam osvojio 100.000 maraka. Nisam mu vjerovao jer sam mislio da se radi o nekoj zezanciji. Tek kada ste vi novinari doљli uvjerio sam se kako se ne radi o 'patki', nego da sam zaista dobio novac. Zbunjen sam`, bile su prve Milovanove rijeиi, nakon љto se uvjerio da je upravo on dobitnik velike novиane nagrade.
`Moj sin Miloљ je svaki dan kupovao 'Nezavisne novine' i lijepio slova na kupon. Kada je popunio kupon, napisao je i adresu na kovertu koju je dao meni da je odnesem na poљtu. Dva dana mi je dosaрivao da poљaljem pismo. Da mali Miloљ nije bio tako uporan - moћda ga ne bih ni poslao`, presretno жe Milovan.
Kaћe kako mu je novac doљao u pravom trenutku, jer je samo dan ranije imao ozbiljnu prometnu nezgodu u kojoj je gotovo u potpunosti uniљten njegov golf 2.
`Ћivot je zaista neobiиan. Juиer sam imao prometnu nezgodu, u kojoj mi je potpuno uniљten golf i jutros sam doљao na posao s 30 godina starim stojadinom koji sam morao posuditi od komљije. S druge strane, danas sam dobitnik 100.000 KM`, govori Milovan koji je, dok smo razgovarali, od uzbuрenja zapalio dvije cigarete istovremeno.
`S dobijenim novcem rijeљiжu stambeno pitanje jer sam podstanar, a naжi жe se neљto i za novi auto. Normalno, dio novca ide i na slavlje`, zavrљava svoju priиu sreжkoviж iz Ljubinja, kako su ga odmah prozvale radne kolege.
Nezavisne novine podijelile nagrade


BANJALUKA - Miloљ Rupar iz Ljubinja dobitnik je prve nagrade od 100.000 KM, velike nagradne igre `Nezavisnih novina` `Sakupi slova i tvoja je lova`.
Izvlaиenje svih nagrada igre koja je trajala tri sedmice odrћano je juиe u prostorijama `Nezavisnih novina`.
Ћeljko Kopanja, direktor `Nezavisnih novina`, иestitao je poslije izvlaиenja ocu dobitnika prve nagrade.
Kovertu s imenom sretnog dobitnika izvukao je Srрan Љuput, direktor Komercijalne banke Banjaluka. Pored Љuputa nagrade je izvlaиila i Slaрana Milanoviж iz kompanije `Integral inћenjering`. Komercijalna banka i `Integral inћenjering` bili su partneri `Nezavisnih` u nagradnoj igri.
Dragan Jeriniж, glavni i odgovorni urednik `Nezavisnih novina`, predsjedavao je komisijom koja je utvrdila ispravnost svih dobitnih tiketa, a иlanovi ove komisije bili su Rajko Teљiж, direktor Љtamparije, i Sandra Vrbovиan iz Komercijalne sluћbe `Nezavisnih`.
Sanja Blagojeviж, direktor Marketinga `Nezavisnih novina`, istakla je da je cilj nagradne igre bio promovisanje novog izdanja `Nezavisnih`, koje su se raznovrsnijim sadrћajem pribliћile obiиnom иitaocu koga zanima viљe od svakodnevnih politiиkih dogaрaja.
U velikoj nagradnoj igri sretnim dobitnicima podijeljena je 31 vrijedna nagrada, izmeрu ostalih spavaжa soba, plazma televizor, PC raиunar, maљina za suрe, dva televizora, dvije muziиke linije, tri maљine za pranje veљa i brojne druge nagrade.
space
space
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 1038
Godina : 47
Lokacija : Srbija
Points : 872
Datum upisa : 18.07.2007

http://mojahercegovina.com/

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by polemospater Mon Apr 28 2008, 04:46

tekst o kreditu uliva neku nadu...to je ono o cemu ja trucam sve vreme!kad bi se i drugi tako razbudili i razdrmali....eh gde bi ljubinju kraj bio Smile

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 38
Lokacija : srbija
Points : 400
Datum upisa : 25.11.2007

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by njanjoslava Mon Apr 28 2008, 04:52

ali treba i kredit znati uloziti na pravo mesto.... pogotovo ako je opstinski kredit.... a i kada sam covek dize kredit ako nema jasnu viziju u sta treba da ga ulozi... procerdace ga i sta onda....
njanjoslava
njanjoslava
Postuje redovno
Postuje redovno

Female
Broj poruka : 153
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.04.2008

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by polemospater Mon Apr 28 2008, 04:58

pa naravno...ali kako sam ja procitala tamo u nekoj drugoj temi,mnogi su uzeli taj kredit i nikad ga ulozili nisu...bilo kako bilo najvaznije je kad se ljudi trude

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 38
Lokacija : srbija
Points : 400
Datum upisa : 25.11.2007

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by njanjoslava Mon Apr 28 2008, 04:59

tu si upravu...
njanjoslava
njanjoslava
Postuje redovno
Postuje redovno

Female
Broj poruka : 153
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.04.2008

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by space Mon Apr 28 2008, 05:24

Eparhija zahumsko- hercegovacka i primorska
ВИЈЕСТИ ИЗ ЦО ЉУБИЊЕ

"Знање-имање" у Љубињу
21.06.2007.године у Љубињу је обављено јавно снимање емисије "Знање-имање". Позната емисија Радио-телевизије Србије након дужег времена први пут је снимљена изван територије Републике Србије. Емисија је снимана на простору код новог Саборног храма. За ову прилику приређена је сајамска изложба пољопривредних и прехрамбених производа љубињских предузећа, задруга, удружења и самосталних предузетника, који су изложили: сухомеснате производе, сир из мјеха, пецива, производе месне индустрије, воће, поврће, мед, вино,сточну храну и друго.
Изложени су били и бројни примјерци херцеговачко-љубињских женских рукотворина - ткани,плетени и везени производи и примјерци традиционалне народне ношње. Богата збирка предмета старог дрвеног посуђа, намјештаја, алата и прибора, херцеговачки опанци и опанчарски прибор, стари аван за резање дувана, бачварски алат и прибор и други производи везани за традиционално занатство, пољопривреду и производњу хране.
У културно-забавном дијелу наступили су чланови фолклорне групе одбора "Просвјете", пјевачка група "Љубињски звуци" и гуслар Вељко Бокић. По завршетку приредбе којој је присуствовало неколико стотина грађана Љубиња и гостију приређена је заједничка вечера. Дружење је настављено пред Саборним храмом, гдје је уз љубињске звуке народне игре и пјесме у извођењу фолклорне групе, посебну пажњу изазвао вокални наступ наше младе Милице Радић. Дан раније екипа РТС-а, на челу са уредницом Јасмином Никитовић Стојчић била је гост породици љубињског домаћина Васе Богдановића, а затим и ловачког друштва Љубиње.
Према најави уредника, емисија "Знање-имање" биће на програму РТС-а, 01.07.2007.год. (Сателит 11-00 х) .

[You must be registered and logged in to see this link.]

ЗВОНА НОВЕ ЦРКВЕ
22.јуна 2007. године у Љубиње су допремљена звона за Саборни храм Христова Рођења. Три звона тежине од 500, 300 и 150 кг, изливена у познатој ливници Кременовићи, која ће се поставити у куполу звоника цркве храму је даровао ктитор-задужбинар Саво (Бранка) Ћоровић, са породицом из Београда.

Припреме за љетни турнир
Организација Љетњег турнира у малом фудбалу Љубиње 2007, повјерена је одбојкашком клубу Љубиње. Према програму организатора турнир ће почети на Петровдан, 12.07.2007.године. Наградни фонд износи 6 000 КМ. О пријавама екипа и другом обавјештења можете добити на телефон: 059-621-719, односно +38765-756-985.


Последњи изменио space дана Mon Apr 28 2008, 05:26. измењено укупно 1 пута
space
space
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 1038
Godina : 47
Lokacija : Srbija
Points : 872
Datum upisa : 18.07.2007

http://mojahercegovina.com/

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by njanjoslava Mon Apr 28 2008, 05:25

ne kasnis puno sa najavom programa... samo godinu dana...
njanjoslava
njanjoslava
Postuje redovno
Postuje redovno

Female
Broj poruka : 153
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.04.2008

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by space Mon Apr 28 2008, 05:27

obrati paznju na naslov teme
vidjeces da dominira ARHIV
Smile
nego kaci ako imas nesto
space
space
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 1038
Godina : 47
Lokacija : Srbija
Points : 872
Datum upisa : 18.07.2007

http://mojahercegovina.com/

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by njanjoslava Mon Apr 28 2008, 05:30

da ali u poslednjem redu iznad slike pise kada ce biti na programu... nemoj da se ljutis... a nemam sta da kacim jer novine jako retko citam...
njanjoslava
njanjoslava
Postuje redovno
Postuje redovno

Female
Broj poruka : 153
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.04.2008

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by REBELDE Mon Apr 28 2008, 05:33

Ja sam tad (21.06.2007.) bila u Ljubinju i nisam imala pojma da se snimalo "Znanje-Imanje".
Ewo sad prwi put chujem!


Последњи изменио REBELDE дана Mon Apr 28 2008, 05:39. измењено укупно 1 пута
REBELDE
REBELDE
Veteran

Female
Broj poruka : 1015
Godina : 30
Lokacija : Na sedmom nebu.......
Points : -11
Datum upisa : 15.11.2007

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by space Mon Apr 28 2008, 05:33

istina .... cisto da prenesem vijest u izvornom obliku
space
space
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 1038
Godina : 47
Lokacija : Srbija
Points : 872
Datum upisa : 18.07.2007

http://mojahercegovina.com/

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by njanjoslava Mon Apr 28 2008, 05:34

ja sam igrom slucaja bila kuci sa mojima... orio se TV jer je tata toliko napanjio da ja mislim da su i komsije mogle da cuju bez problema....
njanjoslava
njanjoslava
Postuje redovno
Postuje redovno

Female
Broj poruka : 153
Godina : 38
Lokacija : Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.04.2008

Назад на врх Go down

Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima - Page 3 Empty Re: Arhiv novinskih tekstova o Ljubinju i Ljubinjcima

Порука by Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 3 of 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму