LJUBINJE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kulturno-istorijski spomenici na tlu Ljubinja

+5
asha
katabuya
polemospater
space
wolf sagash
9 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kulturno-istorijski spomenici na tlu Ljubinja - Page 2 Empty Re: Kulturno-istorijski spomenici na tlu Ljubinja

Порука by space Thu Oct 22 2009, 02:05

[You must be registered and logged in to see this image.]


Jama Pandurica

Vise o njoj na temi:

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
space
space
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 1038
Godina : 47
Lokacija : Srbija
Points : 872
Datum upisa : 18.07.2007

http://mojahercegovina.com/

Назад на врх Go down

Kulturno-istorijski spomenici na tlu Ljubinja - Page 2 Empty Re: Kulturno-istorijski spomenici na tlu Ljubinja

Порука by kremanac Wed Apr 14 2010, 07:02

imao bih jedno pitanje?
negde za vreme turske vladavine, moja familija se iz okoline Ljubinja, doselila u okolinu uzica.znam da smo tada svalili slavu "sveti petar" u julu mesecu.zanimame koje familije, sada slave tu slavu u ljubinju.posto verovatno od tih starosedelaca
vodim poreklo!
unapred hvala
kremanac
kremanac
Tek stigao
Tek stigao

Male
Broj poruka : 3
Godina : 53
Lokacija : svajcarska
Points : 5
Datum upisa : 14.04.2010

Назад на врх Go down

Kulturno-istorijski spomenici na tlu Ljubinja - Page 2 Empty Re: Kulturno-istorijski spomenici na tlu Ljubinja

Порука by zagor Wed Apr 14 2010, 07:30

kremanac ::imao bih jedno pitanje?
negde za vreme turske vladavine, moja familija se iz okoline Ljubinja, doselila u okolinu uzica.znam da smo tada svalili slavu "sveti petar" u julu mesecu.zanimame koje familije, sada slave tu slavu u ljubinju.posto verovatno od tih starosedelaca
vodim poreklo!
unapred hvala

Potraћi kod Jefte Dedijera "Hercegovina", ukoliko tu ne pronaрeљ neku porodicu da slavi Petrovdan, s ovom koliиinom informacija dalje жe iжi vrlo teљko.
zagor
zagor
Postuje redovno
Postuje redovno

Male
Broj poruka : 190
Godina : 44
Lokacija : Ljubinje
Points : 221
Datum upisa : 23.11.2009

Назад на врх Go down

Kulturno-istorijski spomenici na tlu Ljubinja - Page 2 Empty Re: Kulturno-istorijski spomenici na tlu Ljubinja

Порука by Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму