LJUBINJE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Matej, Ivica, Domobran, Hrvatski patriota....

2 posters

Go down

Matej, Ivica, Domobran, Hrvatski patriota.... Empty Matej, Ivica, Domobran, Hrvatski patriota....

Порука by Djuka Wed Feb 02 2011, 10:15

Necu vise pisati na temu, samo mi se podigao pritisak kada sam vidio sta doticni pise i trazi...

On neka pobija Vojni i Narodni Sud...

Cinjenice i zlocine zbog kojih su te ustase kaznjene on i slicne ne moze izbrisati... Imam rodbine iz Ljubinja koja je zavrsila u Jasenovcu od slicnih i da sam u mogucnosti i da znam ko su ubice i ko ih je pokupio i odveo u Jasenovac, rekao bih im da su potomci zlocinaca....Nista vise...


Ovaj lik nikada nece dobiti sta trazi, da potrosi milione eura na advokate i parnice, isto kao sto HET za Plat nece dobiti 220 miliona od HEP-a i pored ugovora...

Zlocin se ne isplati!!!!!

Vama hvala na dobrodoslici i svako vam dobr zeli... Pozdrav svima

Djuka
Tek stigao
Tek stigao

Broj poruka : 6
Points : 8
Datum upisa : 02.02.2011

Назад на врх Go down

Matej, Ivica, Domobran, Hrvatski patriota.... Empty Re: Matej, Ivica, Domobran, Hrvatski patriota....

Порука by Matej Wed Feb 02 2011, 10:28

Djuka, jadan li si kad na tvoje klevete, lazi i prijetnje urednistvo foruma ne da ni odgovoriti ...
mene bi bilo sramota, ali to je vjerojatno nesto zasto ti i ovdasnji urednici niste sposobni ...

*************************************

Djuka ::Gospodinu cija je zena potomak Matica odmah da kazem kako se gleda na Dubljane i Hrvate iz Dubljana...
Nije nista slucajno to sto im se desilo!
Ne pravdam zub za zub ni krvnu osvetu iako ima i mojig sto su zavrsili u Jasenovcu.
Nego da se vratim na Matice odnosno na Stola Matica, taj Ustasa iz Dubljana je zaklao svog zeta Srbina uz cuvenuuuu izjavu kada je rekao: Ko ce koga ja cu zeta svoga....

e moj Djuka, zao mi te, tvoja je mrznja ono sto te unistava ...
... a sto se tice Stole Matica i drugih uhicenih, mucenih, "sudjenih" pred vojnim "sudom" dubljanaca, te potom zatucenih na putu do gubilista (Stole Matic) ili mucki objesenih ... istina je da protiv njih nije bilo niti jednog valjanog dokaza, ali sto to vrijedi kad im je bilo presudjeno i prije nego sto je "sudjenje" uopce i zapocelo ... oni nisu imali branitelje, pravo na obranu, pravo na zalbu, presude nikada nisu urucene nikome od obitelji itd. ... to je bio najobicniji linc neduznih ljudi, a ne nikakvo sudjenje ... nitko od osudjenih nije bio na toj jami Rzani dol, sto vrlo dobro znaju i reci ce ti svi dubljanci bez obzira koje su vjeroispovijesti ...
a izreka "tko ce koga" u svoje dvije verzije je prema tvrdnjama obitelji zrtava na obje strane monstruozna izmisljotina i podvala u funkciji sirenja medjunacionalne mrznje ...

Cuvenih je ustasa i ubica bilo iz Dubljana a mnoge su cekicima posle rata ubile udovice srpskih seljaka iz Popovskih sela, sve se znalo ko im je ubio muzeve od ovih ustasa pa su oni koji su prezivjeli tako i zavrsili!

pa i mi dubrovcani znamo tko je nas klao, palio i pljackao, pa to ne rjesavamo klanjem i cekicima, vec to prepustamo pravosudju ... a bit ce da je to stvar drugacije kulture i obicaja ...

Da su bili pravi sigurno nebi sada bilo kako je.

kako je ovo jadno napisano, pa zamisli da netko tako nesto napise za ubijene iz tvog naroda ...

A tu zemlju sto trazis i sto ti je nesto zinulo na nju, mislim da ces se dobro zabaviti i nista uraditi...


meni ta zemlja ne treba iz materijalnih razloga, jer imam svoje tisucu puta vrijednije u Dubrovniku, vec iz inata i zbog korijena ...
i nista se ti ne brini ja cu dobiti nazad svaki m2, ne zato sto ces mi ti i takvi poput to htjeti dati, nego sto ce RS i BiH to morati uciniti, kao sto su vec morali priznati da imaju dokumentaciju o otimacini i gdje su je bili "zagubili" ...

A ko trazi djavola ili ti vraga, djavola i dobije....

Djuka, mene tvoje prijetnje ne plase, ali me vrijedjaju, i ovakve bi prijetnje administratori trebali sankcionirati ...

Jos se pamte ustaski zlocini i jos to zivi, tako podatci koje sam citao o zlocinu prema Dubljanskim KATOLICIMA u svim postovima po svim forumima Ivice Bana, koji su se u prvim danima rata 1941 morali duplo dokazati da su Hrvatine i tako se istaci i u zlocinima Ustasa prema Srbima, su totalno neobjektivni i istorijski iskrivljeni...

ma nemoj moj Djuka, a to kaze netko tako objektivan poput tebe ?!

Popovo Polje i zivalj u njemu su na osnovu stradanja dobro obradjeni i dokumentovani tako da i nepisani i pisani dogadjaji su dobro poznati svima osim tebi Ivice Ban...

pa citat ces ti Djuka iducih godina jos dosta o zlocinima u Popovom polju iz kuta i pera hrvatskih i bosnjackih istrazivaca i povjesnicara sto ce ti se jos manje svidjeti ...

Mislim da sa moralne strane treba da se poklopis i cutis, a sa pravne imas pravo... Pa sada vidi, kad tad ce nekom sinuti da su ti Matici bili vecinom poznate ustase i da nisu uzalud zavrsili kako su...

Matici se nemaju cega sramiti, sramiti se trebaju neki drugi, oni koji su Matice ubijali, mucili, pljackali, palili i rusili im kuce, otimali imanja ... Djuka, pogledaj fasadni kamen na zadruznom domu i skoli u Velicanima, gdje se lijepo vidi kako su ti objekti izgradjeni od razlicitih vrsta fasadnog kamena ukradenog s porusenih kuca dubskih Hrvata, pa onda napisi tko bi se zbog toga trebao sramiti ...

Zelim da ovo prokomentarises pa da te uputim u sve detaljnije!!!!

pa evo jesam ...
Matej
Matej
Postuje redovno
Postuje redovno

Male
Broj poruka : 126
Lokacija : Dubrovnik
Points : 105
Datum upisa : 03.10.2010

http://bogihrvati24705.yuku.com

Назад на врх Go down

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму