LJUBINJE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TV DUGA

+2
six
wolf sagash
6 posters

Go down

TV DUGA Empty TV DUGA

Ïîðóêà by wolf sagash Sun Feb 01 2009, 02:53

nedavno je moj kablovski operater u svoju programsku shemu uvrstio i ovaj blesfimicnoskaredni,ruralnopsihodelicni i nacionalpateticni kanal koji se navodno emituje iz neke prigradske novosadske stracare.
odmah moram priznati da redovno i skoro pasionirano pratim ovu bljutavu sprdacinu,naravno ne zbog strahovitog kulturno edukativnog uticaja koji urednicka bulumenta emituje na vaskoliki srpski puk zlutao sa jedino ispravne svetosavske staze,nogo bas suprotno.zapanjen sam kolicinom gluposti koji ti mali srpski ruperti mardoci ili herstovi bombarduju ionako duboko izvitopereni medijski prostor zapadno balkana kako je sad politicki ispravno nazvati ovu nesretnu regiju.tvorci ove televizije jos jednom dokazuju tvrdnju nekog filozofa cijeg imena ne mogu da se sjetim u kojoj se kazuje da je bog ljudsku inteligenciju omedjijo a zauzvrat glupost ucinio neogranicenom. pracenje ovog programa moze biti poprilicno zabavno i edukativno ako uzemo u obzir koliko dobro mozemo vidjeti gdje se kulturno i socioloski nalazi nase drustvo.

TV DUGA se inace bavi emitovanjem muzickih spotova andergraund folk izvodjaca,znaci samo onih koji su lokalno poznati u crnoj gori i zapadno od drine,slabo tu ima iko iz srbije ako izuzmemo omatorjele bruder bajic i ivanu zigon koja sa svojom nacinalnom patetikom vec pocinje opasno da ide na zivce.naravno da se u toku emitovanja spotova moze i neko pozdraviti a bogami naruciti i muzicka zelja koju redakcija sa odusevljenjem ispunjava ako je u mogucnosti.sumnjam da je vlasnik ''duge''neka gluperda,naprotiv mislim da se radi o izuzetno preduzimljivom tipu koji je pomno analizirao svoju interesnu grupu i servirao im bas ono sto oni misle da im nedostaje.recimo na izbjeglicema iz krajine uticaj se vrsi putem pjevackih grupa koje njeguju iskvareno narodno pjevanje.u tim pjesmama zali se za krajinom,kuka nad zleduhom izbjeglickom sudbinom ,prisjecajuci se mladenackih igranki i prela.glavni predstavnici ove struje su lane sa korane,sena putnik i vec mejnstrim jandrino jato cijeg se popularnog hita ''otisla je danijela''vjerovatno svi sjecaju.meni posebno zanimljivu pojavu predstavljaju ''kninjanke''ondosno krsne i divlje lijepe tanja i danijela koje u svakoj,ama bas svakoj pjesmi kukaju za kninom,lamentiraju nad izbjeglickim zivotom,sanjaju u povratku i prijete voljenom da ce mu jebati mater ako ih prevari..veliki hit je i pjesma ''jovan dalmatinac'' u interpretaciji mileta delije gdje se govori o jovanu sa karinskog mora(nasa opsjednutost morem koje nemamo jer nam je neopravdano uskraceno,naravno ovdje nisam sarkastican) koji je bio cudan pa bogati otac nije dao svoju mezimicu za zenu nekom ekscentriku i koji je naravno pogino u ratu.
najvece odusevljenje kod ciljne grupe samozvanih provincijskih jebaca izaziva dule rajkovic sa nizom pjesama o ivani iz berana koja mora da je bila teska pacenica jer posle niza godina posto je ostavljena jos uvijek pati za zajebanim duletom,cak davsi i sinu njegovo ime,dule cak i zali ivanu a ne propusta da napomena kako je ta nesrecnica fizicki i psihicki podobro oronula a eto on se jos uvijek dobro drzi.ovaj pravac moj prijatelj inace porijeklom crnogorac nazvao je ''patetika montenegrina''
posebna atrakcija je voditelj nedjo kostic koji svojim hiperbrzim atraktivnim plesanjem izaziva vrtoglavicu kod gledalaca.u sarajavu bi za njega rekli da je sturno iz jagomira, u zagrebu bi purgeri za njega pripovedal da je uteknul iz vrapca dok bi hercegovci kazali da je uteko sa domanovica,nadam se da ovo dodatno ne trebam pojasnjavati.
dno dna ove televizije je ultrairitantni eks guslar a sada novokomponovnjak milomir miljanic,uzasna i sablaznjujuca alfa i omega srpske andergraund kantri scene.dok je guslao bio je poznat samo u toj guslarskoj subkulturi.protiv njegove guslarske karijere nemam nista,jer gusle i sam volim.ali ovo posle...nemam rijeci.. kad je skontao da tu i nema bas kinte, solde je poceo zaradjivati konvencionalnim pjevanjem.on je podjeljena licnost,svojevrsni dr dzekil i mister hajd u stvari prije bi za njega mogli napisati da je mister hajd i mister hajd, jer se obje strane njegove licnosti svojevrsno zlo.jedna strana njegovog javnog djelovanja ogleda se u bezocnom iskoristavanju nasih nacionalnih tragedija.gubitak kosova,razdvajanje srbije i crne gore,farisejsko pominjanje svetinja za njega su sredstvo za zgrtanje para,jer nazalost za njegove nastupe po dijaspori i matici trazi se karta vise i on izaziva opstu pomamu gdje god da se pojavi.vjerujte da sam ja malo fizicki manje dominantan neznam kako bi se proveo kritikujuci neodoljivog miljana.
s druge strane on i pjeva ljubavne pjesme gdje se sjeca svojih svaleracija a pjeva i o svom pjevanju.da,da dobro sam napisao..on u pjesmi hvali sebe i svoje pjevanje.
jedine svjetle tacke ovog kanala su neki dobrocudni blesani tipa laze magistrale koji u jednoj pjesmi govori kako bi volio da pojebe sve pjevacice iz grand i ostalih produkcija.
meni su vec govorili da ja ne volim milomira miljanica jer je on lijep,bogat i uspjesan ali ja ne marim za to.pa ja brate posujem i volim mnoge lijepe,uspjesne i bogate pa me negativne kritike ovog teksta nece pogoditi
wolf sagash
wolf sagash
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Male
Broj poruka : 1013
Godina : 48
Lokacija : mejdani
Points : 243
Datum upisa : 28.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

TV DUGA Empty Re: TV DUGA

Ïîðóêà by six Sun Feb 01 2009, 03:30

Želio bih samo da se nadovežem na ovaj opširni komentar i opis TV DUGA, ono što me se posebno dojmilo, od strane Milomira Miljaniæa (nepouzdana informacija govori da je on jedan od suvlasnika pomenute televizije), gledam ga sinoæ na TV DUGA pjeva pjesmu Sveti Vasilije, stihovi idu nekako: "Od Ostroga do Vardara" i td..., pjesma se završava njegovim prepoznatljivim pokretom lijeve ruke, i sekundarno poèinje reklama koja otprilike zvuèi: "Dali želiš da osjetiš moju... pozovi me sada na broj xxx xxx xxx, biæu samo tvoja, ah aaah aaaah" i td... U jednom trenutku sam posmatrao roditelje koji sjede pored mene i slušaju "patriotsku" pjesmu njihovog omiljenog izvoðaèa, "sina srpske patriotske pjesme", te kako mu se dive i žale što nisu u moguænosti da ga lièno zagrle i zajedno sa njim zapjevaju te pitke stihove koji govore o napaæenim dušama našim, a veæ u drugoj sekundi, crvenim se zbog izliva bujog poprsja i golih meðunožja srpskih maloljetnica koje reklamiraju svoje atribute u fazonu "trbuhom za kruhom" i pitam se: "Dokle nisko možemo pasti, dokle æemo se daviti u sopstvenim govnima"? Ako je ovaj lažni kvazi patriota gosp. Miljnaniæ uspio da prevari moje roditelje, kako sutra da sprijeèim da ne prevari moju djecu i unuke?! Malo je reæi da sam zgrožen i zgaðem onim što gledamo na TV DUGA...
six
six
Sponsor
Sponsor

Broj poruka : 46
Points : 0
Datum upisa : 04.07.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

TV DUGA Empty Re: TV DUGA

Ïîðóêà by katabuya Mon Feb 02 2009, 06:32

Wolfe...
Dosta stvari si pogodio...Nimalo slucajno nije sto je to takva televizija i tako usmjerena,i likovi koji rade na njoj,iako djeluju poput klovnova,jako dobro znaju sta rade...
Sjediste televizije je u NS,cak i znam gdje,cak i srecem Nedju i Moracu (vlasnika) cesto po gradu,i oni su ovamo predmet sprdnje najvece moguce,i glavna su atrakcija u gradu,svi jedva cekaju da se slikaju sa Nedjom... Mada,njih boli neka stvar,uzimaju silni kesh na nostalgiju i primitivizam,i za sada im super ide...
Treba tek da vidite dugino poselo,to vam je skup svih njihovih zvijezda,nesto kao duga all star,idu od grada do grada,i pune dvorane...
i ja cesto bacim pogled na tv Dugu,kad sam skenjan narocisto,ti likovi mi uvijek podignu raspolozenje...
i jos jedna bitna stvar...
Sava Putnik,a ne Sena Putnik... sjajna gospodja,i moj omiljeni vokalni solista sa Duge...
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

TV DUGA Empty Re: TV DUGA

Ïîðóêà by polemospater Tue Feb 03 2009, 08:23

neki se slucajno nadju na slici s nedjom pa se prave vazni Very Happy
ja dugu nemam ali zato imam pink i b92....to treba sve zapaliti!!!

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 38
Lokacija : srbija
Points : 400
Datum upisa : 25.11.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

TV DUGA Empty Re: TV DUGA

Ïîðóêà by Herc Thu Mar 26 2009, 04:37

nemam tu televiziju ali sam neki dan u kladionici naletio na nju,isla je stvar -ja sam cana a ona ja mara ili obrnuto u izvodjenju cane i mare naravno,sto je rekao volf teski andergraund
Herc
Herc
V.I.P
V.I.P

Broj poruka : 54
Points : 2
Datum upisa : 05.07.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

TV DUGA Empty Re: TV DUGA

Ïîðóêà by katabuya Thu Mar 26 2009, 22:20

fascinira frekvencija koju proizvodi izvjesna mara iz dervente sa pratecim bendom koji se zove "lole". ludilo!
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

TV DUGA Empty Re: TV DUGA

Ïîðóêà by wolf sagash Sat Mar 28 2009, 01:56

katabuya ::fascinira frekvencija koju proizvodi izvjesna mara iz dervente sa pratecim bendom koji se zove "lole". ludilo!
to ti je neki posavski muzicki pravac.jako skaredno.inace mara i lole su tvorci hita koji govori o traktoru fergusonu.
wolf sagash
wolf sagash
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Male
Broj poruka : 1013
Godina : 48
Lokacija : mejdani
Points : 243
Datum upisa : 28.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

TV DUGA Empty Re: TV DUGA

Ïîðóêà by MiRkO Sat Mar 28 2009, 03:25

ajmoo dijasporo moja...
MiRkO
MiRkO
Veteran

Male
Broj poruka : 1428
Godina : 33
Lokacija : ljubinje
Points : 116
Datum upisa : 25.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

TV DUGA Empty Re: TV DUGA

Ïîðóêà by wolf sagash Sat Mar 28 2009, 10:16

MiRkO ::ajmoo dijasporo moja...
sta ti to znaci?
wolf sagash
wolf sagash
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Male
Broj poruka : 1013
Godina : 48
Lokacija : mejdani
Points : 243
Datum upisa : 28.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

TV DUGA Empty Re: TV DUGA

Ïîðóêà by MiRkO Sat Mar 28 2009, 22:41

cuvena recenica vlasnika Duge
MiRkO
MiRkO
Veteran

Male
Broj poruka : 1428
Godina : 33
Lokacija : ljubinje
Points : 116
Datum upisa : 25.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

TV DUGA Empty Re: TV DUGA

Ïîðóêà by wolf sagash Sat Apr 11 2009, 03:34

jutros sam gledao dugu.joooj....prvo je bio mitar miric sa trajnom ondulacijom,snimak iz osamdesetih...vjerovatno.onda lazo magistrala sa pjesmom magistrala show.to je miks dobro poznatih seljackih dvosmislenih doskocica tipa,malo moja i tvoja je pukla æepanica kojom si me tukla...pa zatim...imam ženu ime joj je kaja,voli mene ali voli i jaja.....onda...mala moja evo ti ga evo,pa sa njega gledaj na kraljevo.
za to vrijeme dule rajkovic..to je onaj sto pjeva buljuk pjesama o ivani iz berana napstvovao je ono mrsavu zvizdu sto je ko nakva voditeljica.njoj je lazo sa bine porucivo prekidajuci pjesmu"mala èuvaj leða" potom su na binu izasla dva klinca i pocela mahnito aplaudirati.....jedva sam došo do daha...zavrsi se i taj spot i krenu da pjeva neki predrag kešelj.pjesma je o trebinju.bio je neki predrag kešelj sa mnom u vojsci ali mi se èini da to nije taj.e bože mili tije jada.nikad vece degradacije od pjevanja.imam osjeæaj da je peðu neko opasno naložio jer to se samo tako može objasniti.èini mi se da tip nije dobar ni u noge a bogami ni u glavu.bjel je ko kreè,ko da je iz groba usto.i pokreti su mu sinhronizovani sa pojavom.ko zombi.pjesma je puna besmislica.spominje platane koji pamte stoljeca, a brat bratu platanima je nekih 70-80 godina, i jos neka slièna nabilavanja.a tek pjevanje...ko da skripi stiroporom po staklu.jedva privede pjesmu kraju.
onda reklama u kojoj vele da se pojeftino moze kupit komplet od 17 cedeova zvjezda duge,preldžije,dule,neki bosanac,neki krajina i sta znam sve neki dalabuji
a tada zapjeva onaj mazlov iz goci benda,onaj blentave face"ja sam lola kroza selo idem svi mi kažu ženski dusmanine"
wolf sagash
wolf sagash
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Male
Broj poruka : 1013
Godina : 48
Lokacija : mejdani
Points : 243
Datum upisa : 28.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

TV DUGA Empty Re: TV DUGA

Ïîðóêà by polemospater Sun Feb 14 2010, 06:05

dosla nam bila tetka u goste i prvo sto je pitala-imate li dugu?posto dugu nemamo nasla je ona jedan drugi podjednako dobar kanal,neka televizija dragane mirkovic za koju pre nisam ni znala da postoji,nit sam znala da imamo taj kanal,al je ona to od jutra do veceri gledala,kako ko uzme daljinski i prebaci na neki drugi kanal ona neprimetno vrati na taj dmsat ili tako nekako dm sattv ....

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 38
Lokacija : srbija
Points : 400
Datum upisa : 25.11.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

TV DUGA Empty Re: TV DUGA

Ïîðóêà by katabuya Tue Feb 16 2010, 07:46

hahahahahaha
Rispekt!
DM Sat je televizija na kojoj možete vidjeti spotove koje nigdje drugo ne možete vidjeti, èak ni na you tube-u. Zlatne 80-e u narodnoj muzici, frizure i oblaèenje vrhunsko, pjesme ludilo...
Nije baš kultna televizija kao Duga, ali je svakako kanal na koji treba obratiti pažnju...
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

TV DUGA Empty Re: TV DUGA

Ïîðóêà by polemospater Wed Feb 17 2010, 10:48

ono sto sam ja videla za***alo je grand i sve do sad vidjeno...ne znam,jeste smesno kad gledas 5-10min al kad to neko vrti skoro po ceo dan onda postaje izuzetno iritanto i depresivno

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 38
Lokacija : srbija
Points : 400
Datum upisa : 25.11.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

TV DUGA Empty Re: TV DUGA

Ïîðóêà by Sponsored content


Sponsored content


Íàçàä íà âðõ Go down

Íàçàä íà âðõ


 
Permissions in this forum:
Íå ìîæåòå îäãîâîðèòè íà òåìå ó îâîì ôîðóìó