LJUBINJE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sveti Georgije ubiva azdahu.

+6
asha
polemospater
six
Kapetan
katabuya
wolf sagash
10 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Sveti Georgije ubiva azdahu. - Page 2 Empty Re: Sveti Georgije ubiva azdahu.

Порука by Maranzano Fri Jan 08 2010, 19:34

Ево да и ја кажем коју. Филм нисам гледао, али могу дати коментар на основу оног што сам овде прочитао и другде или прочитао.

Филм не само да нема историјску основу (нити су на Церу постојали ровови, нити је српска војска икада мобилисала војнике, нити је у Мачви у селу где се радња одиграва било толико мирно да су сексуалне перверзије могле икако да дођу до изражаја - била је најцрња терор кампања аустроугарских хорди како лепо сумира Милослав Самарџић) него је и конотација поруке крајње неумесна и понижавајућа за наше претке који су тада имали атлантске муке да сачувају своју земљу и народ од повампирених суседа.

Сада ће још испасти да су наше бабе и дедови били сплеткари и курве већином (да ли је то можда алиби за данашњу курварски изопачену Србију и њене друге духовне деградације???), али тиме аутори филма чине само медвђу услугу и себи и српској публици.

Е да, ко је режирао или продуцирао ово смеће? [You must be registered and logged in to see this image.]
Maranzano
Maranzano
Postuje redovno
Postuje redovno

Male
Broj poruka : 251
Godina : 38
Points : 17
Datum upisa : 30.05.2008

Назад на врх Go down

Sveti Georgije ubiva azdahu. - Page 2 Empty Re: Sveti Georgije ubiva azdahu.

Порука by katabuya Sun Jan 10 2010, 04:03

Potpuna propast od filma... Ja sam i zaspao usred gledanja...
Btw. film je reћirao Dragojeviж, taj lik kako pravi filmove, sve su mu gori i gori...
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Назад на врх Go down

Sveti Georgije ubiva azdahu. - Page 2 Empty Re: Sveti Georgije ubiva azdahu.

Порука by space Sun Feb 14 2010, 11:09



Nisam obracao paznju kad sam gledao film, al ispostavilo se da su najsoиniji dijelovi ovog govora preuzeti iz motivacionog govora kapetana Luke Рuraskoviжa 1940 g.
Ovdje je kompletan govor: [You must be registered and logged in to see this link.]

frajer je bio lud ko struja, umro sam od smjeha kad sam citao [You must be registered and logged in to see this image.]
space
space
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 1038
Godina : 47
Lokacija : Srbija
Points : 872
Datum upisa : 18.07.2007

http://mojahercegovina.com/

Назад на врх Go down

Sveti Georgije ubiva azdahu. - Page 2 Empty Re: Sveti Georgije ubiva azdahu.

Порука by Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму