LJUBINJE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kosovo je naj skuplja Srpska rijec !!!

3 posters

Go down

Kosovo je naj skuplja Srpska rijec !!! Empty Kosovo je naj skuplja Srpska rijec !!!

Порука by obren_ray Fri Feb 29 2008, 05:58

Ova tema je namijenjena onima koji ne podrzavaju nezavisnost Kosova. Ima li neko ideju kako bi mogli da pomognemo tim ljudima tamo na Kosovu.
obren_ray
obren_ray
Tek stigao
Tek stigao

Male
Broj poruka : 3
Godina : 39
Lokacija : Ljubinje
Points : 0
Datum upisa : 05.02.2008

http://www.obren.dzaba.com

Назад на врх Go down

Kosovo je naj skuplja Srpska rijec !!! Empty Re: Kosovo je naj skuplja Srpska rijec !!!

Порука by wolf sagash Fri Feb 29 2008, 22:55

obren_ray ::Ova tema je namijenjena onima koji ne podrzavaju nezavisnost Kosova. Ima li neko ideju kako bi mogli da pomognemo tim ljudima tamo na Kosovu.
mislim da ni jedan srbin ne podrzava nezavisnost kosova i svi smo mi odrasli na kosovskom mitu.taj mit je dio mene,dio moje emocionalne strukture i ja ga se ne stidim,iako mnogi minorni narodi iz okruzenja pokusavaju da nama,srbima pripisu neku manijakalnost i mitomaniju zbog kosovskog kulta.to govori smo da se radi o malim i istorijski beznacajnim nacionima.pa i izraelci slave masadu,amerikanci alamo...partizani su slavili kadinjacu....da oni imaju slican primjer u svojim kratkim istorijama razvili bi zasigurno jos vece stepene obozavanja.
ali postovanje kosovskog mita i carstva nebeskog ne znaci da mi sada trebamo da srljamo u nekakve oruzane sukobe i samoizolacije.jer jos jedno potpaljivanje sirokih narodnih masa i nedaj boze neki oruzani sukob doveli bi do bioloskog izumiranja nase nacije.
mislim da je za nas jedini ispravni put-evropa.pustite ruse,oligarsi i njihov krvavi novac nece nam donijeti nista dobro.oni u nama vide jedan mali beznacajni narod i jedino su im zinula usta na nase energetske resurse.a sve price o braci srbima isovjernom i cestitom slavenskom narodu su samo mazanje ociju nesretnim ljudima i taktika zbog koje ce na nama,srbima lomiti koplja izmedju amerike i rusije.



sto se tice tvog pitanja''kako pomoci kosovskim srbima''mislim da je jedini nacin da im obezbjedimo normalnu egzistenciju a ne da se za njihova prava borimo na nekakvim sitnosicardzijskim mitinzima gdje samo deklarativno mlatimo praznu slama o kosovu a usput saljemo i uzasne medijske slike o sebi u stilu iranskih islamskih revolucionara i tupakamarosa.
wolf sagash
wolf sagash
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Male
Broj poruka : 1013
Godina : 48
Lokacija : mejdani
Points : 243
Datum upisa : 28.06.2007

Назад на врх Go down

Kosovo je naj skuplja Srpska rijec !!! Empty Re: Kosovo je naj skuplja Srpska rijec !!!

Порука by serb_sender Thu Aug 14 2008, 00:50

Za sada nema nekog vidljivog rjesenja, ali za koju godinu...
serb_sender
serb_sender
Postuje redovno
Postuje redovno

Male
Broj poruka : 166
Lokacija : Republic of Srpska
Points : -5
Datum upisa : 10.04.2008

Назад на врх Go down

Kosovo je naj skuplja Srpska rijec !!! Empty Re: Kosovo je naj skuplja Srpska rijec !!!

Порука by Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх

- Similar topics
» Kosovo

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму