LJUBINJE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slike i zanimljivosti iz dijaspore

+10
polemospater
pfc
djiga
asha
wolf sagash
kikujiro
kum
Kapetan
katabuya
El_Mariachi
14 posters

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by kum Thu Dec 27 2007, 03:26

El_Mariachi ::da da.Ajde utjesimo waof-a pa recimo da sam ih skinuo sa sajta hahaha. ako te interesuje nesto oko slika javi.Ili ako imas neke sto bi volio da obradis.....nego gdje je ta nova tema sto cemo stavljati slicice devojcica?

ako imaљ kakve pdf literature za poиetnike u fotografiji, dobro bi mi doљla.....ja zaista nemam pojma o ekspoziciji i otvoru blende.....uglavnom idem na manual, ali sve radim od oka........Very Happy....
......za filtere sam иuo da postoje (Very Happy), a kroz photoshop-ove filtere provuиem tu i tamo poneљto, npr. donesu mi sliku babe i traћe da je obradim za spomenika tj. uklonim joj brkove i unuиad iz krila......

....e, priko, ovako жemo, ....izaberi neku fotografiju od ovih koje sam ja postavljao i obradi je kako hoжeљ.. ..kad si veж raspoloћen da potvrdimo svijetu i sumnjiиavim Ljubinjcima tvoje umijeжe i tvoju "nevinost" (Very Happy)
....Moћe?

...djevojиice......potrudiжu se, samo.....malo sam prestario....pomisliжe ljudi da sam post`o pedofil.......affraid
kum
kum
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 506
Godina : 51
Points : 501
Datum upisa : 02.09.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by El_Mariachi Thu Dec 27 2007, 04:41

Eto sam nesto na brzinu popravio samo i izbacio neke nevazne detalje.Trebas da mi posaljes veliku sliku.Nemoj da smanjujes.Onda se ljepse obradi. Evo ovo je sada na brzinu nesto mada moze mnogo bolje.

[You must be registered and logged in to see this link.]
El_Mariachi
El_Mariachi
Trudi se
Trudi se

Broj poruka : 43
Points : 9
Datum upisa : 24.12.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by asha Thu Dec 27 2007, 10:28

jao ljudi, pa vi se igrate s photoshopom... Wink
taman mi treba neko da odradi 'fizikalisanje' u vidu izdvajanja objekata sa slika, koji ce kasnije biti pretvoreni u animacije... Smile
asha
asha
Veteran

Female
Broj poruka : 1238
Godina : 39
Lokacija : BG
Points : 255
Datum upisa : 27.06.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by katabuya Thu Dec 27 2007, 21:50

Ja bih uletio sa jednom kreativnom idejom...ako nije problem,trebaju mi samo makaze,stona lampa i pristojan digitalni aparat... Very Happy
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by El_Mariachi Thu Dec 27 2007, 22:28

prodacu ti ja moj aparat ako hoces.i onako sam mislio drugi da uzimam Very Happy
El_Mariachi
El_Mariachi
Trudi se
Trudi se

Broj poruka : 43
Points : 9
Datum upisa : 24.12.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by kum Fri Dec 28 2007, 10:53

El_Mariachi ::Eto sam nesto na brzinu popravio samo i izbacio neke nevazne detalje.Trebas da mi posaljes veliku sliku.Nemoj da smanjujes.Onda se ljepse obradi. Evo ovo je sada na brzinu nesto mada moze mnogo bolje.

...odliиan retuљ!.......poslaжu ti veжu sliku....samo...gdje da ti poљaljem?......evo i ja sam malo doradio tvoj Brizbejn....Cool.....

[You must be registered and logged in to see this image.]
kum
kum
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 506
Godina : 51
Points : 501
Datum upisa : 02.09.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by asha Fri Dec 28 2007, 12:43

katabuya ::Ja bih uletio sa jednom kreativnom idejom...ako nije problem,trebaju mi samo makaze,stona lampa i pristojan digitalni aparat... Very Happy
stona lampa? Smile
asha
asha
Veteran

Female
Broj poruka : 1238
Godina : 39
Lokacija : BG
Points : 255
Datum upisa : 27.06.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by katabuya Fri Dec 28 2007, 14:04

samo me pusti da ti pokazem...
obecavam 10-ku iz doticnog predmeta
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by El_Mariachi Fri Dec 28 2007, 16:59

kume daj mi tvoj e-mail pa cu da ti se javim.na njega da mi posaljes.

[You must be registered and logged in to see this link.]
El_Mariachi
El_Mariachi
Trudi se
Trudi se

Broj poruka : 43
Points : 9
Datum upisa : 24.12.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by kum Fri Dec 28 2007, 22:23

....ova crno-bijela fotografija je zaista moжna....
kum
kum
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 506
Godina : 51
Points : 501
Datum upisa : 02.09.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by wolf sagash Fri Dec 28 2007, 23:42

PREDLAZEM DA SE OVOJ TEMI PROMJENI NASLOV.RECIMO...NEK SE ZOVE FOTO SHOP ILI NESTO SLICNO JER OVO NEMA VEZE SA DIJASPOROM.
wolf sagash
wolf sagash
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Male
Broj poruka : 1013
Godina : 48
Lokacija : mejdani
Points : 243
Datum upisa : 28.06.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by El_Mariachi Sat Dec 29 2007, 00:26

da odakle su ove slike? iz krusevice?
El_Mariachi
El_Mariachi
Trudi se
Trudi se

Broj poruka : 43
Points : 9
Datum upisa : 24.12.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by asha Sat Dec 29 2007, 06:01

katabuya ::samo me pusti da ti pokazem...
obecavam 10-ku iz doticnog predmeta
dogovoreno...
...kad imas vremena? Wink
asha
asha
Veteran

Female
Broj poruka : 1238
Godina : 39
Lokacija : BG
Points : 255
Datum upisa : 27.06.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by El_Mariachi Sat Dec 29 2007, 06:07

AUU KUMEEE. popravi mi vec dosadan dan.svaka cast. samo na onoj slici nema sta da se obradi. daj nesto drugo.ili daj nesto u onom stilu sto bi moglo da se obradi :-)
El_Mariachi
El_Mariachi
Trudi se
Trudi se

Broj poruka : 43
Points : 9
Datum upisa : 24.12.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by kum Sat Dec 29 2007, 09:33

El_Mariachi ::AUU KUMEEE. popravi mi vec dosadan dan.svaka cast. samo na onoj slici nema sta da se obradi. daj nesto drugo.ili daj nesto u onom stilu sto bi moglo da se obradi :-)

...he, zna kum љta ljudima treba.........Very Happy........za drugu sliku moraжeљ malo saиekat, treba mi vremena da pronaрem neki "teћi" zadatak........do tada oиekujem fotografije sa doиeka Nove u Brizbejnu.....znam da vi tamo nikud ne izlazite i da slavite pokuжama (Very Happy), ali se potrudi da snimiљ makar kakav doиek na trgu.......pozz....
kum
kum
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 506
Godina : 51
Points : 501
Datum upisa : 02.09.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by El_Mariachi Sat Dec 29 2007, 14:52

vidicu ako budem raspolozen za tako nesto.neobecavam nista. ali kad dodjem tamo, ti i ja idemo po BIH da slikamo sta god ti volja. vidim imas i ti finu kamericu Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
El_Mariachi
El_Mariachi
Trudi se
Trudi se

Broj poruka : 43
Points : 9
Datum upisa : 24.12.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by kum Sun Dec 30 2007, 00:40

[quote="El_Mariachi"]vidicu ako budem raspolozen za tako nesto.neobecavam nista. ali kad dodjem tamo, ti i ja idemo po BIH da slikamo sta god ti volja. vidim imas i ti finu kamericu Smile

....Dogovoreno!!! Cool Cool Cool
kum
kum
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 506
Godina : 51
Points : 501
Datum upisa : 02.09.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by wolf sagash Sun Dec 30 2007, 07:23

El_Mariachi ::da odakle su ove slike? iz krusevice?
pa one klupe i mjehurici sigurno nisu dijaspora...ono su tvoje umjetnicke vizije koje ja neobicno cijenim ali nemaju veze sa dijasporom.dijaspora ili rasijanje predstavlja strogo jednu nacionalnu zajednicu koja zivi izvan matice.tamo gradi hramove i drustveno se organizuje unutar sebe.pa tako jarane daj tekme''srbije'' ,hramove spc,folklor,uspjesne srpske preduzetnike,umjetnike,sportiste.....
wolf sagash
wolf sagash
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Male
Broj poruka : 1013
Godina : 48
Lokacija : mejdani
Points : 243
Datum upisa : 28.06.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by El_Mariachi Sun Dec 30 2007, 16:04

da ponovim.....sve slike sto sam stavio su slikane ovamo. a kada bude slika u vezi naseg naroda ovamo naravno da cu da stavim. samo sto se ja slabo krecem po nasim stvarima ovamo jer slabo podnosim nase ljude ovdje.
ali obecavam vise slika od nasih ljudi Smile
El_Mariachi
El_Mariachi
Trudi se
Trudi se

Broj poruka : 43
Points : 9
Datum upisa : 24.12.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by katabuya Sun Dec 30 2007, 22:19

Samo nek se postuje...Dobro je uvijek vidjeti lijepu sliku,a od nove godine cemo gledati da zavedemo red sto se tema i slika tice
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by El_Mariachi Tue Jan 08 2008, 03:16

[You must be registered and logged in to see this link.]

NO COMMENT
El_Mariachi
El_Mariachi
Trudi se
Trudi se

Broj poruka : 43
Points : 9
Datum upisa : 24.12.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by asha Thu Jan 10 2008, 09:31

otkad su kafane po Ljubinju dijaspora? Smile
asha
asha
Veteran

Female
Broj poruka : 1238
Godina : 39
Lokacija : BG
Points : 255
Datum upisa : 27.06.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by El_Mariachi Thu Jan 10 2008, 11:38

dosadan si
El_Mariachi
El_Mariachi
Trudi se
Trudi se

Broj poruka : 43
Points : 9
Datum upisa : 24.12.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by asha Fri Jan 11 2008, 11:19

i'm a girl Wink
asha
asha
Veteran

Female
Broj poruka : 1238
Godina : 39
Lokacija : BG
Points : 255
Datum upisa : 27.06.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by El_Mariachi Fri Jan 11 2008, 15:50

bilo kako bilo.vazno je da razumijes sta hocu da ti kazem
El_Mariachi
El_Mariachi
Trudi se
Trudi se

Broj poruka : 43
Points : 9
Datum upisa : 24.12.2007

Назад на врх Go down

Slike i zanimljivosti iz dijaspore - Page 2 Empty Re: Slike i zanimljivosti iz dijaspore

Порука by Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму