LJUBINJE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Hunting Party

5 posters

Go down

The Hunting Party Empty The Hunting Party

Ïîðóêà by kum Sun Jan 10 2010, 04:19

Juèe sam pogledao i ovo ostvarenje, snimljeno prošle godine u Bosni i Hrvatskoj. Rièard Gir glumi nabusitog novinara koji pokušava da pronaðe Radovana Karadžiæa. Ima scena kad upada u kafanu punu potajice naoružanih Srba koje glumi desetak namrgoðeno-masnih, pretilih, okošto-žilavih, bradatih i krvoloèno raspoloženih tipova......,iako mu je "glava bila u torbi" poèe se derat na njih... uglavnom, što bi se reklo domaæim jezikom "dobode im" verbalno, .... dvije babe koje su se obrele u kafani poskoèiše i pozbiše se do jarana mu, poèeše ga milkit po kosi i licu...... sreæom, poslije ga spasiše hrvatski šverceri....
kum
kum
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 506
Godina : 51
Points : 501
Datum upisa : 02.09.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

The Hunting Party Empty Re: The Hunting Party

Ïîðóêà by katabuya Sun Jan 10 2010, 08:41

još jedna od filmova koje me mrzilo da gledam, uglavnom zato što sam i oèekivao takve scene... Zamislite realno da amerikanac, u potrazi za radovanom uleti u takvu kafanu stvarno i krene da galami... Vratili bi ga u ameriku u kutiji od šibica, u najboljem sluèaju...
Prodavanje magle glupim amerima željnih još glupljih nerealnih prièa...
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

The Hunting Party Empty Re: The Hunting Party

Ïîðóêà by polemospater Sun Jan 10 2010, 11:37

ma amerikanci su najveci trovaci u svakom smislu...a onaj film avatar nekako kao da govori o njima i indijancima Smile

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 38
Lokacija : srbija
Points : 400
Datum upisa : 25.11.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

The Hunting Party Empty Re: The Hunting Party

Ïîðóêà by zagor Sun Jan 10 2010, 21:44

A, bio je cool tip (Zgodna zena, koliko je samo žena poželilo da postanu prostitutke ne bi li se udale za istog), nažalost još jedan u nizu naruèenih filmova, koji služe za formiranje mišljenja kod potrošaèkog društva.
Zamislite kakva je šuplja padala u kafani u kojoj je Dabiæ guslao dok su gledali premijeru i nesretnog Gira kako se lomi po Džimrijama, Vuèijoj luci i ko zna po još kakvim gudurama.
Nažalost u neureðenijem BiH entitetu film je popularniji od Kuduza osamdesetih, gdje je takoðe formirana slika o ružnim, prljavim i zlim Srbima koji se kupaju samo kada forsiraju rijeku, oblaèe se u životinjske kože i ritualno prinose na žrtvu paganskim bogovima lijepe, atletski graðene i divno preplanule rvate i muslimane, koji piju colu, slušaju Vagnera i pucaju na ove varvare samo u samoobrani i kada moraju, ali kako su svi sjajni strijelci rijetko promaše.
zagor
zagor
Postuje redovno
Postuje redovno

Male
Broj poruka : 190
Godina : 44
Lokacija : Ljubinje
Points : 221
Datum upisa : 23.11.2009

Íàçàä íà âðõ Go down

The Hunting Party Empty Re: The Hunting Party

Ïîðóêà by asha Mon Jan 11 2010, 07:44

polemospater ::ma amerikanci su najveci trovaci u svakom smislu...a onaj film avatar nekako kao da govori o njima i indijancima Smile

na ovo si mislila? Wink

[You must be registered and logged in to see this image.]

bilo kako bilo, i dalje mi je Avatar super Smile
asha
asha
Veteran

Female
Broj poruka : 1238
Godina : 39
Lokacija : BG
Points : 255
Datum upisa : 27.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

The Hunting Party Empty Re: The Hunting Party

Ïîðóêà by polemospater Mon Jan 11 2010, 10:09

auuuu ladno je iskopirao????!!ja inace pokahontas nikad gledala nisam nit znadoh o cemu se radi...al lako je napraviti paralelu izmedju ovih s pandore i indijanca...ma ok je film al sedeti skoro 3 sata meni tad bilo nesto mucno..

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 38
Lokacija : srbija
Points : 400
Datum upisa : 25.11.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

The Hunting Party Empty Re: The Hunting Party

Ïîðóêà by Sponsored content


Sponsored content


Íàçàä íà âðõ Go down

Íàçàä íà âðõ


 
Permissions in this forum:
Íå ìîæåòå îäãîâîðèòè íà òåìå ó îâîì ôîðóìó