LJUBINJE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milica Radic

3 posters

Go down

Milica Radic Empty Milica Radic

Ïîðóêà by JA...... Wed Aug 05 2009, 04:12

Pa , ljudi zar MILICA , nije zasluzila temu ovdje.......Pisimo o ovoj nasoj mladoj pjevackoj zvijezdi!!! Very Happy Very Happy Very Happy
JA......
JA......
Tek stigao
Tek stigao

Female
Broj poruka : 5
Godina : 27
Lokacija : Pepublika Srpska,ljubinje
Points : 9
Datum upisa : 04.08.2009

http://ancinoleijeca@serbianforum.info

Íàçàä íà âðõ Go down

Milica Radic Empty Re: Milica Radic

Ïîðóêà by kum Sun Dec 06 2009, 22:46

Zadnji put sam je gledao na RTS-u. Pred punim stadionom na opšte odušeljenje otpjevala je himnu "Bože pravde".
kum
kum
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 506
Godina : 51
Points : 501
Datum upisa : 02.09.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

Milica Radic Empty Re: Milica Radic

Ïîðóêà by kum Sun Dec 06 2009, 22:47

Milica Radiæ do Muzièke škole preðe 60 kilometara
Datum: 13.05.2009 20:14
Autor: Vesna Duka

[You must be registered and logged in to see this image.]

LJUBINJE - Dvanaestogodišnja Milica Radiæ iz Ljubinja, trenutno najpopularnija mlada pjevaèka zvijezda u istoènoj Hercegovini, kako bi pohaðala Muzièku školu putuje u 60 kilometara udaljeno Trebinje.

Milica Radiæ do Muzièke škole preðe 60 kilometara

Ona inaèe ide u Osnovnu školu "Sveti Sava" u Ljubinju, sedmi je razred i ima samo odliène ocjene.
Ova vrijedna djevojèica imala je brojne nastupe i pobjede, od "Ðurðevdanskog festivala" u Banjaluci, preko Beograda, Herceg Novog, do susjednog Trebinja i Nevesinja.
Pošto muzièke škole nema u Ljubinju, Milica i njen drug Aleksandar Bokiæ odluèili su se da peti razred osnovnog muzièkog obrazovanja pohaðaju u Trebinju. Oni pohaðaju nastavu klavira, a oboje, prema rijeèima Borke Stupar, direktorice Osnovne muzièke škole, imaju izuzetan talenat za muziku, koji bi bilo šteta da se ne razvija dalje.
Na nastavu, koja je organizovana tri dana u sedmici, odvoze ih i dovoze na smjenu njihovi roditelji. Milica i Aleksandar, koje smo zatekli ispred trebinjske Osnovne muzièke škole, kažu nam da im putovanje ne pada teško jer im je muzika na prvom mjestu.
"Radim ono što volim, odnosno volim da uèim, da sviram, pjevam, putujem, a to mi omoguæava znanje iz obje moje škole", istièe Milica, èiji je talenat sa èetiri godine prepoznala nastavnica muzike iz Ljubinja Branka Koziæ i ohrabrila je da prvi put uzme mikrofon na jednoj gradskoj muzièkoj manifestaciji.
Nakon prvog javnog nastupa nastavnik muzike iz Trebinja Mišo Brboriæ je, èuvši Milièin glas, odmah predložio njenim roditeljima uèešæe na festivalu "Djeca pjevaju hitove", koji je on organizovao.
"Znam da je pred ovom malenom sjajna karijera", kazao je Brboriæ.
Slièan komentar je imao i Bobo Vuèur, kompozitor i urednik Muzièkog djeèjeg festivala u Trebinju "Zvon zvonke pjesme", na kojem se Milica nekoliko posljednjih godina plasira meðu prva tri takmièara.
"Gode mi komplimenti profesora i profesionalnih muzièara, a bila sam veoma ponosna kada mi je nedavno, kao pobjednici Vaskršnjeg festivala srpske narodne pjesme, koji se nekoliko godina održava u Nevesinju, poznati frulaš Bora Dugiæ, koji je bio predsjednik žirija, èestitao i uputio sve rijeèi pohvale", prièa Milica.
Ova talentovana djevojèica je, takoðe, zadivila sve u prepunoj sali u Nevesinju, izvodeæi narodnu izvornu pjesmu "Zajdi, zajdi".
O svojoj popularnosti Milica nerado govori, objašnjavajuæi da se ona ne razlikuje od svojih vršnjaka, osim što možda posjeduje samo malo više talenta u muzici.

Oglasna tabla puna slika

Oglasna tabla Osnovne škole "Sveti Sava" u Ljubinju prekrivena je slikama i isjeècima iz novina o njihovoj najpopularnijoj uèenici Milici Radiæ.
Na slikama je Milica s poznatim liènostima, meðu kojima su i Dejan Bodiroga, Bora Dugiæ, ali i slika sa sveštenicima Srpske pravoslavne crkve.
Najdraža joj je, kaže Milica, fotografija s mitropolitom Amfilohijem u Beogradu.


Izvor: Nezavisne novine
kum
kum
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 506
Godina : 51
Points : 501
Datum upisa : 02.09.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

Milica Radic Empty Re: Milica Radic

Ïîðóêà by katabuya Wed Dec 09 2009, 01:53

Jel to ona klinka što je pjevala himnu na posljednjem vjeèitom derbiju,kad je nisu mogli zaustaviti nikako???
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

Milica Radic Empty Re: Milica Radic

Ïîðóêà by Sponsored content


Sponsored content


Íàçàä íà âðõ Go down

Íàçàä íà âðõ

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Íå ìîæåòå îäãîâîðèòè íà òåìå ó îâîì ôîðóìó