LJUBINJE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

+9
Herc
blackhawk
ksani
katabuya
asha
wolf sagash
Kapetan
MiRkO
.:OgnjenZiGa:.
13 posters

Ñòðàíà 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by asha Wed Jan 23 2008, 09:33

e to nisam znala (mislim, to da najbolje uspijeva trava u Bileci Very Happy )
asha
asha
Veteran

Female
Broj poruka : 1238
Godina : 39
Lokacija : BG
Points : 255
Datum upisa : 27.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by blackhawk Thu Jan 24 2008, 04:28

asha ::e to nisam znala (mislim, to da najbolje uspijeva trava u Bileci Very Happy )

sto je afganistan za mak, to je bileca za trawu!Laughing
blackhawk
blackhawk
Napreduje

Male
Broj poruka : 61
Godina : 37
Points : -3
Datum upisa : 23.01.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by Herc Tue Apr 15 2008, 07:52

Ceda ima muda!
Herc
Herc
V.I.P
V.I.P

Broj poruka : 54
Points : 2
Datum upisa : 05.07.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by remove Thu Apr 17 2008, 00:13

nemam pojma ko je dobar a ko los,svako ima nekih svojih prednossti i mana tako da se ja necu odluciti ni za jednog politicara!
remove
remove
Tek stigao
Tek stigao

Broj poruka : 8
Points : -3
Datum upisa : 16.04.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by Maranzano Sat May 31 2008, 00:12

Partizam i demokratija su smrt za jednu naciju. Partije su tu da masama daju iluziju da uèestvuju u politici iako za to ne poseduju nikakav kvalitet. U tom pogledu Nièe je bio potpuno u pravu. Nusproizvod demokratije je nivelisani malograðanin koji biva izmanipulisan od strane lihvarske naopake elite.

No i bez tog generalnog mišljenja o partijašenju, muka bi mi prišla i od ovih naših srpskih partija.

Ako malo bolje pogledamo našu par. scenu videæemo u stvari sukob stamboliæevaca i miloseviæavaca koji jos nije zavrsen. Udbini sinovi i Brozovi segrti.

Siva eminencija LDPa je baba komunista Latinka Peroviæ koju svi smatraju odgovorno za likvidacije, progon neistomišljenika i diktaturu u operiodu od 1969-1972 buduæi da je tada bila generalni sekratar SKS. Danas na Èedinim konvencijama sedi tik uz njega i stalno ga glorifikuje. Uz njega su i bivsi ljotiæevci i nacisti Nikola Samardziæ i Biljana Srbljanoviæ. Setimo se njihovih èlanaka iz Pogleda. Rasizam pièi na sve strane. Rolling Eyes

Radikali su prièa za sebe. Od neobuzdanog Vuèiæa agresivka koji u Bgu vodi fensy naèin života, do ludaèe Nataše preko koje je prešao svaki kragujevaèki kamiondzija i fanatika Todoroviæa imaju na èelu Šešelja koji jeste inteligentan, ali arogantan i do guše u vezi sa udbom i komunizmom.

Zuti su u Beogradu najveæi burzuji. Gde god curi keš tu su oni. Za njih æu reæi samo ovo. Tadiæ veli da mu je politièki otac Miæunoviæ, koji opet tvrdi da je njegov pol. otac Milovan Ðilas. Pa vidite sa kim imamo posla.

DSS je stranka oligarha Nikitoviæa i Mihajlova. Da na prièam da imje na èelu Koštunica sin udbaškog oficira koji je zbog grehova svog oca èak promenio prezime iz Damljanoviæ u Koštunica.

SPO je tek farsa. Vuk, sin lovca na èetnièke glave - manitog Vidaka koji je upadao u gataèku crkvu na konju, je bivši sekretar predsednika predsedništva komunistièke Juge Mike Špiljka. Lièno znam ljude kojima je zabranjivao da pišu odreðene stvari u novinama. Naravno ono što nije u skladu sa tekovinama "revolucije", a sada izigrava nekog lažnog èetnika i rojalistu. Fuj. Rolling Eyes
Maranzano
Maranzano
Postuje redovno
Postuje redovno

Male
Broj poruka : 251
Godina : 38
Points : 17
Datum upisa : 30.05.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by REBELDE Sat May 31 2008, 00:33

Radikali su nekako najnormalniji od swih...
REBELDE
REBELDE
Veteran

Female
Broj poruka : 1015
Godina : 30
Lokacija : Na sedmom nebu.......
Points : -11
Datum upisa : 15.11.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by Maranzano Sat May 31 2008, 01:46

Kako ko. Meni je recimo Nataša Jovanoviæ pa i Todoroviæ u istoj ravni sa Biljanom Srbljanoviæ. Neuraèunljivi su.

Recimo Šutanovac i Mirèiæ suisto tu negde.

Jedini ljudi koje cenim kod radikala su Dejan Miroviæ i donekle Jorgovanka Tabakoviæ.
Maranzano
Maranzano
Postuje redovno
Postuje redovno

Male
Broj poruka : 251
Godina : 38
Points : 17
Datum upisa : 30.05.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by wolf sagash Sat May 31 2008, 06:53

Maranzano ::Partizam i demokratija su smrt za jednu naciju. Partije su tu da masama daju iluziju da uèestvuju u politici iako za to ne poseduju nikakav kvalitet. U tom pogledu Nièe je bio potpuno u pravu. Nusproizvod demokratije je nivelisani malograðanin koji biva izmanipulisan od strane lihvarske naopake elite.

No i bez tog generalnog mišljenja o partijašenju, muka bi mi prišla i od ovih naših srpskih partija.

Ako malo bolje pogledamo našu par. scenu videæemo u stvari sukob stamboliæevaca i miloseviæavaca koji jos nije zavrsen. Udbini sinovi i Brozovi segrti.

Siva eminencija LDPa je baba komunista Latinka Peroviæ koju svi smatraju odgovorno za likvidacije, progon neistomišljenika i diktaturu u operiodu od 1969-1972 buduæi da je tada bila generalni sekratar SKS. Danas na Èedinim konvencijama sedi tik uz njega i stalno ga glorifikuje. Uz njega su i bivsi ljotiæevci i nacisti Nikola Samardziæ i Biljana Srbljanoviæ. Setimo se njihovih èlanaka iz Pogleda. Rasizam pièi na sve strane. Rolling Eyes

Radikali su prièa za sebe. Od neobuzdanog Vuèiæa agresivka koji u Bgu vodi fensy naèin života, do ludaèe Nataše preko koje je prešao svaki kragujevaèki kamiondzija i fanatika Todoroviæa imaju na èelu Šešelja koji jeste inteligentan, ali arogantan i do guše u vezi sa udbom i komunizmom.

Zuti su u Beogradu najveæi burzuji. Gde god curi keš tu su oni. Za njih æu reæi samo ovo. Tadiæ veli da mu je politièki otac Miæunoviæ, koji opet tvrdi da je njegov pol. otac Milovan Ðilas. Pa vidite sa kim imamo posla.

DSS je stranka oligarha Nikitoviæa i Mihajlova. Da na prièam da imje na èelu Koštunica sin udbaškog oficira koji je zbog grehova svog oca èak promenio prezime iz Damljanoviæ u Koštunica.

SPO je tek farsa. Vuk, sin lovca na èetnièke glave - manitog Vidaka koji je upadao u gataèku crkvu na konju, je bivši sekretar predsednika predsedništva komunistièke Juge Mike Špiljka. Lièno znam ljude kojima je zabranjivao da pišu odreðene stvari u novinama. Naravno ono što nije u skladu sa tekovinama "revolucije", a sada izigrava nekog lažnog èetnika i rojalistu. Fuj. Rolling Eyes
licno poznajem mnoge gacane i ljevicare i desnicare koji tvrde da je vuk izuzetno dobar covjek.to mi je potvrdio i stric koji je sa njim bio u vojsci.u mojim licnim kontaktima sa vukom draskovicem stekao sam utisak da se radi o postenom i plemenitom covjeku.vuk nije kriv za vidakova ionako prenapuhana sranja skuhana u udbaskom loncu.ti kao da zaboravljas da vuk nije srbin tipa m-92 nego da je on vec krajem sedamdesetih i pocetkom osamdesetih poprilicno uzburkao politicku jvnost sa svojim romanima i istupima.
tada je ,naravno sigmatizovan od strane potonjih velikosrba jer rusi predivnu idilu multietncnosti u tamnom vilajetu.naravno radilo se o farsi.jer nikakve idile nije nikad ni bilo...na sceni je postojao jedan islam-komunizam sa kojim je veliki dio srba kohabitiro zarad debelih privilegija.
sigurno ti je poznata cinjenica i da jeSPO jedina stranka koju nije formirao DB,doduse kasnije su se udbasi uspjeli infiltrirati u taj pokret i razbiti ga iznutra....
pa DB je likvidiro pola SPO-a.
i posle svega ovog povezivati vuka sa komunistickim jednoumljem je prodavanje magle i politicki bezobrazluk.
za mene je vuk napravio samo jednu neoprostivu gresku.to je onda kad je usao u vladu sa slobodanom iz koje se i onako povukao za koji dan.
sa tvojim ostalim tvrdnjama se u potpunosti slazem.samo bi sublimiro politicku scenu u srbiji kroz prizmu partizanstine.
jer za boga milog,politicki uzori kompletne srbijanske politicke scene su latinka perovic(o kojoj si ti pisao,samo bih dodao da je ta persona palila stripove po srbiji)i dobrica cosic-jastrebacki partizan,titov mornar(sta se taj naplovio sa jozom) i kasniji disident koji se prvi potpisivao na raznim peticijama slatim komunistickoj vlasti a da nikad nije proveo dana u zatvoru za razliku od onih koji su se posle njega crtali.
wolf sagash
wolf sagash
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Male
Broj poruka : 1013
Godina : 48
Lokacija : mejdani
Points : 243
Datum upisa : 28.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by Maranzano Sat May 31 2008, 07:27

Èekaj, ne sporim ja da mi se sviðaju Vukovi romani, ali politika je politika.

Mada u Noæi Ðenerala je Kalabiæa izbaltio gore od bilo kog komesara.

Valjda znaš da je èinjenica da je Vuk bio sekretar Mike Špiljka - komunistièkog predsednika predsedništva. Ako ne veruješ raspitaj se malo èuæeš i videti dokaze od milion ljudi.

Miloslav Samardziæ mi je rekao da je on lièno prisustvovao sceni kada je on cenzurisao novinare 83' u Kragujevcu. On je glavni i odgovorni urednik Pogleda - èetnièkog lista i lièni prijatelj (dok je bio živ) vojvode Ðujiæa.
Maranzano
Maranzano
Postuje redovno
Postuje redovno

Male
Broj poruka : 251
Godina : 38
Points : 17
Datum upisa : 30.05.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by wolf sagash Sat May 31 2008, 07:36

Maranzano ::Èekaj, ne sporim ja da mi se sviðaju Vukovi romani, ali politika je politika.

Mada u Noæi Ðenerala je Kalabiæa izbaltio gore od bilo kog komesara.

Valjda znaš da je èinjenica da je Vuk bio sekretar Mike Špiljka - komunistièkog predsednika predsedništva. Ako ne veruješ raspitaj se malo èuæeš i videti dokaze od milion ljudi.

Miloslav Samardziæ mi je rekao da je on lièno prisustvovao sceni kada je on cenzurisao novinare 83' u Kragujevcu. On je glavni i odgovorni urednik Pogleda - èetnièkog lista i lièni prijatelj (dok je bio živ) vojvode Ðujiæa.
sve stojim.saradjivo sam ja sa samardzicem i pogledima.znam da je nikola tamo pisao veliko srpske pamflete a bilja uredjivala kulturnu rubriku.ali kasnije se milosav zblizio sa ''ocem nacije''a to mi malo vuce na umjesanost obavjestajnih sluzbi u tom povezivanju.
znam da je vuk bio sef kabineta mike spiljaka ali znam i da je pod pseudonimom lav tihi rasturo sarajevske oligarhe isto vrijeme.
i na kraju svi oni koji su ga prozivaju za komunisticku proslost imaju vise komunistickog putera na glavi od njega.
pa kad se sve sumira svi imaju komunisticku proslost sem nesto sumadijskih i hercegovackih seljaka.
wolf sagash
wolf sagash
Legenda Foruma
Legenda Foruma

Male
Broj poruka : 1013
Godina : 48
Lokacija : mejdani
Points : 243
Datum upisa : 28.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by Maranzano Sat May 31 2008, 07:59

Znam da drugi gledaju trn u oku drugog, ali ja prièam iz svog ugla (ja vala ni biološki nisam mogao biti ni pionir a kamoli šta drugo). Po meni Vuk je nastojao da preæuti taj deo svoje prošlosti, a da ne zaboravim i kadaje 68' hteoda bude veæi marksista od Tita, umesto da se za istu pokaje.

Takoðe, ne mogu da smislim da je onomad bio u koaliciji sa Pešiækom, a danas sa Èankom. A od njih veæih brozofila nema. Rolling Eyes
Maranzano
Maranzano
Postuje redovno
Postuje redovno

Male
Broj poruka : 251
Godina : 38
Points : 17
Datum upisa : 30.05.2008

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by polemospater Sun Feb 14 2010, 05:49

ja znam da on ima vucjaka i da voli s njime da se sepuri po kosutnjaku,vidjala sam ga ranije kad sam tamo trcala...sto mozda znaci i da mi je komsija!i milka canic mi je komsinica da se zna Very Happy
inace,nikakva stranka ne zavredjuje moju paznju al me mama uclanila kod tome i veceras dosle tete da mi uruce clansku kartu i uzmu 100 dinara za clanarinu :)i ja odem do sobe da pozovem brata(jer je mama i njega uclanila)a on ne znajuci da tete sede u dnevnom boravku viknu dovoljno glasno da ih oteram u p... m.... ahahahha ziv me blam pojeo

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 37
Lokacija : srbija
Points : 400
Datum upisa : 25.11.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by katabuya Tue Feb 16 2010, 07:51

Pozdravi Milku...

Smile

a stranaèko angažovanje ni malo ne podržavam!
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by polemospater Wed Feb 17 2010, 04:25

eeee nema tu sta da se podrzava/ne podrzava,majka je svetinja!za nju bih i u ldp usla Smile

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 37
Lokacija : srbija
Points : 400
Datum upisa : 25.11.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by asha Wed Feb 17 2010, 06:23

zar se u LDP ne ide zbog Chede? Razz Laughing
asha
asha
Veteran

Female
Broj poruka : 1238
Godina : 39
Lokacija : BG
Points : 255
Datum upisa : 27.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by polemospater Wed Feb 17 2010, 10:35

ahahahahahhaha naravno,tako je sexy s onim napucenim ribljim ustima i crnilom oko ociju What a Face

polemospater
Jet Set Foruma

Female
Broj poruka : 2172
Godina : 37
Lokacija : srbija
Points : 400
Datum upisa : 25.11.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by Herc Mon Mar 29 2010, 21:59

Mislim da je cheda danas jedina opozicija u srbiji.
Herc
Herc
V.I.P
V.I.P

Broj poruka : 54
Points : 2
Datum upisa : 05.07.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by katabuya Wed Mar 31 2010, 00:52

Toma Nikoliæ je ozbiljniji od njega... A Èedomorac se baš dobro primirio u posljednje vrijeme, nema ga da se eksponira...
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by Herc Wed Mar 31 2010, 01:15

mislio sam na to da se jedino program njegove stranke razlikuje od ostalih. ja ne vidim razliku izmedju programa demokratske i napredne stranke.
Herc
Herc
V.I.P
V.I.P

Broj poruka : 54
Points : 2
Datum upisa : 05.07.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by katabuya Wed Mar 31 2010, 01:26

ja sam mislio na obim podrške koji imaju... Ne zanima me ni program demokratske,napredne ili bilo koje druge stranke, kad je to mrtvo slovo na papiru... Nijedna stranka u srbiji se ne pridržava svoga plana... Kad bi barem ispunili pola od napisanog, živjeli bi k'o švajcarci...
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Íàçàä íà âðõ Go down

Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto? - Page 2 Empty Re: Koja je stranka zasluzila vasu paznju izasto?

Ïîðóêà by Sponsored content


Sponsored content


Íàçàä íà âðõ Go down

Ñòðàíà 2 of 2 Previous  1, 2

Íàçàä íà âðõ


 
Permissions in this forum:
Íå ìîæåòå îäãîâîðèòè íà òåìå ó îâîì ôîðóìó