LJUBINJE FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

+2
MiRkO
deja333car
6 posters

Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by deja333car Wed Jun 25 2008, 05:29

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ako neko vec igra ovu igra zna o cemu govorim Very Happy Za ostale koji vole ovaj zanr a nisu je jos probali, preporucujem sto pre da se ukljucite Cool
Jedna zaminljivos da je u HR ova igra, pre manje od mesec dana, bila pominjana na TV-u i u novinama, hehehehe, nisu normalni, izgleda da su se dosta "Navukli" Twisted Evil
Ako vas bilo sta interesuje u vezi igre slobodno pitajte.....
deja333car
deja333car
Trudi se
Trudi se

Male
Broj poruka : 41
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Points : -3
Datum upisa : 25.12.2007

http://www.freewebs.com/unitedserbia

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by MiRkO Wed Jun 25 2008, 07:06

neznam pogledaj [You must be registered and logged in to see this link.] jedna od najbljih svetskih online menagera
MiRkO
MiRkO
Veteran

Male
Broj poruka : 1428
Godina : 33
Lokacija : ljubinje
Points : 116
Datum upisa : 25.06.2007

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by deja333car Wed Jun 25 2008, 09:50

MiRkO ::neznam pogledaj [You must be registered and logged in to see this link.] jedna od najbljih svetskih online menagera

Znam za hattrick i za jos dosta drugih, probao sam sve i svasta ali DO je majka za sve ostale Twisted Evil
deja333car
deja333car
Trudi se
Trudi se

Male
Broj poruka : 41
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Points : -3
Datum upisa : 25.12.2007

http://www.freewebs.com/unitedserbia

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by katabuya Wed Jun 25 2008, 19:54

ja sam se smorio od hattricka,iskljucili mi i nalog tamo zbog neaktivnosti.ovaj cu da provjerim,pa se mozda i ja navucem...
Inace,ja sam zavisnik od FM-a, posljednju verziju jos nisam stigao da probam,nema se kad...Mada je ne hvale nesto...
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by Kapetan Wed Jun 25 2008, 22:59

katabuya ::ja sam se smorio od hattricka,iskljucili mi i nalog tamo zbog neaktivnosti.ovaj cu da provjerim,pa se mozda i ja navucem...
Inace,ja sam zavisnik od FM-a, posljednju verziju jos nisam stigao da probam,nema se kad...Mada je ne hvale nesto...

Ja ti preporucujem ovu...dobra je...Probo sam je ali sam odusto zato sto nisam imo volje da je igram onoliko koliko bi trebalo da bi bio dobar...
Kapetan
Kapetan
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 774
Godina : 40
Lokacija : Ljubinje
Points : 186
Datum upisa : 25.06.2007

https://ljubinje.forumsr.com

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by deja333car Thu Jun 26 2008, 02:21

katabuya ::ja sam se smorio od hattricka,iskljucili mi i nalog tamo zbog neaktivnosti.ovaj cu da provjerim,pa se mozda i ja navucem...
Inace,ja sam zavisnik od FM-a, posljednju verziju jos nisam stigao da probam,nema se kad...Mada je ne hvale nesto...

Probaj neces zazaliti... Malo je u pocetku zeznuto ali ako imas bilo kakvih pitanja mozes postovati ovde ali i tamo ima forum na kome se mozes o svemu informisati...
Inace pored kluba vodim i reprezentaciju Islanda do 21 godine....
deja333car
deja333car
Trudi se
Trudi se

Male
Broj poruka : 41
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Points : -3
Datum upisa : 25.12.2007

http://www.freewebs.com/unitedserbia

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by deja333car Thu Jun 26 2008, 02:21

Kapetan ::
katabuya ::ja sam se smorio od hattricka,iskljucili mi i nalog tamo zbog neaktivnosti.ovaj cu da provjerim,pa se mozda i ja navucem...
Inace,ja sam zavisnik od FM-a, posljednju verziju jos nisam stigao da probam,nema se kad...Mada je ne hvale nesto...

Ja ti preporucujem ovu...dobra je...Probo sam je ali sam odusto zato sto nisam imo volje da je igram onoliko koliko bi trebalo da bi bio dobar...

A polagao sam nade u tebe, steta sto nemas vremena Cool
deja333car
deja333car
Trudi se
Trudi se

Male
Broj poruka : 41
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Points : -3
Datum upisa : 25.12.2007

http://www.freewebs.com/unitedserbia

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by MiRkO Thu Jun 26 2008, 02:28

evo ja igram hatricka pomalo dosadno treba ti 5 godina po meni da bi bio neko i nesto

za koliko vremena se moze na DO postati solidan igrac
MiRkO
MiRkO
Veteran

Male
Broj poruka : 1428
Godina : 33
Lokacija : ljubinje
Points : 116
Datum upisa : 25.06.2007

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by deja333car Thu Jun 26 2008, 02:32

MiRkO ::evo ja igram hatricka pomalo dosadno treba ti 5 godina po meni da bi bio neko i nesto

Zato probaj DO, sigurno je lakse napredovati ali to ne znaci da je igra laksa...
Npr u Srbiji ima 4 lige i svako prvo mesto te vodi u visi rang... Osim toga postoje i internacionalna takmicenja kao npr Liga Sampiona i Kup Uefa plus vodjenje reprezentacije, svetska prvenstva i ostalo....

P.S. Jedna sezona traje 4. meseca... Inace ja organizujem jedan turnir, mislim da je jedini u celom DO koji donosi nagrade prvoj trojici Cool
deja333car
deja333car
Trudi se
Trudi se

Male
Broj poruka : 41
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Points : -3
Datum upisa : 25.12.2007

http://www.freewebs.com/unitedserbia

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by MiRkO Thu Jun 26 2008, 02:36

deja333car ::
MiRkO ::evo ja igram hatricka pomalo dosadno treba ti 5 godina po meni da bi bio neko i nesto

Zato probaj DO, sigurno je lakse napredovati ali to ne znaci da je igra laksa...
Npr u Srbiji ima 4 lige i svako prvo mesto te vodi u visi rang... Osim toga postoje i internacionalna takmicenja kao npr Liga Sampiona i Kup Uefa plus vodjenje reprezentacije, svetska prvenstva i ostalo....

P.S. Jedna sezona traje 4. meseca... Inace ja organizujem jedan turnir, mislim da je jedini u celom DO koji donosi nagrade prvoj trojici Cool
vidim ima premium acc,jeli to znaci da ce sa premiumom bolje igrati ili samo da imaju neke naprednije opcije kod poste i gledanja nekih statistickih podataka kao sto je slucaj sa hatrick-om
MiRkO
MiRkO
Veteran

Male
Broj poruka : 1428
Godina : 33
Lokacija : ljubinje
Points : 116
Datum upisa : 25.06.2007

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by katabuya Thu Jun 26 2008, 02:39

I mene smorile slicne stvari kao mirka...

mozda se i natjeram kad budem imao vise vremena,nerviraju me i imena igraca,mislim na hattricku,tako su besmislena...jel i ovdje tako?
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by deja333car Thu Jun 26 2008, 02:41

[/quote]vidim ima premium acc,jeli to znaci da ce sa premiumom bolje igrati ili samo da imaju neke naprednije opcije kod poste i gledanja nekih statistickih podataka kao sto je slucaj sa hatrick-om[/quote]

Sto se tice PA sa njim ne mozes bolje igrati nego tu su neke pogodnosti kao naprimer, mozes da stavis svoj grb koji si uradio na kompu, zatim skupljanje zastavica na prijateljskim utakmicama i mozes da gledas kako ti igraci napreduju tokom treninga da vidis koliko im treba dana da napreduju za odredjeni skil ali to isto dobijas putem poruka svakodnevno i tako isto imas uvid u trening bez obzira da li imas PA ili ne....
Inace PA za 4 meseca je 8 eura...
Sve u svmu PA ti nece doneti bolju igru i prednost u odnosu na druge igrace....
deja333car
deja333car
Trudi se
Trudi se

Male
Broj poruka : 41
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Points : -3
Datum upisa : 25.12.2007

http://www.freewebs.com/unitedserbia

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by deja333car Thu Jun 26 2008, 02:42

katabuya ::I mene smorile slicne stvari kao mirka...

mozda se i natjeram kad budem imao vise vremena,nerviraju me i imena igraca,mislim na hattricku,tako su besmislena...jel i ovdje tako?

Sto se tice imena sve je normalno...
deja333car
deja333car
Trudi se
Trudi se

Male
Broj poruka : 41
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Points : -3
Datum upisa : 25.12.2007

http://www.freewebs.com/unitedserbia

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by MiRkO Thu Jun 26 2008, 02:45

da da znaci kao kod hatrick-a
evo registrovo sam se,par dana dok dobijem klub pa cu ti se javiti da vidim sta mi je najbolje u poиetku иiniti
p.s
imena na hatricku su glupa.uzeo ligu BiH nigdje srbina ni za lijeka
MiRkO
MiRkO
Veteran

Male
Broj poruka : 1428
Godina : 33
Lokacija : ljubinje
Points : 116
Datum upisa : 25.06.2007

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by deja333car Thu Jun 26 2008, 02:48

Jos da dodam da DO nije samo igra Very Happy
Mi redovno u Novom Sadu pravi skupove menadzera, dobro se zalije i posteno isprica o DO-u... Tu se sklapaju i razni transferi i sve sto se tice DO-a, mozda malo glupo zvuci ali i to je deo igre Cool
Pre 2 nedelje se jedan sa DO-a zenio, inace zivi u Svajcarskoj i isli smo nas 5 na svadbu, svi smo se preko DO upoznali...
Tako da mi je DO dosta toga doneo...
deja333car
deja333car
Trudi se
Trudi se

Male
Broj poruka : 41
Godina : 41
Lokacija : Novi Sad
Points : -3
Datum upisa : 25.12.2007

http://www.freewebs.com/unitedserbia

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by MARKO Wed Nov 04 2009, 02:58

Da li neko zna za FM 2010 da li je izaso..navodno je trebao ovih dana pa..ako neko zna da jeste ili mozda zna sajt sa koga se moze skinuti neka pise..Smile
MARKO
MARKO
Postuje redovno
Postuje redovno

Male
Broj poruka : 108
Godina : 38
Lokacija : Liubinje_Bijeljina
Points : -4
Datum upisa : 02.06.2008

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by katabuya Thu Nov 26 2009, 02:20

Izasao je FM 2010, 1.11 se pojavio, imas full verziju na torrent sajtovima,a usput skini i patch. Ja sam ga skinuo,ali nisma jos poceo da igram,navukao se na onaj FM07, pa mi sve zao da ga ostavim. Koliko sam mogao da vidim,napredak je ogroman,igrica dosta bolje izgleda...
Koji klub inace vodite?
Ja sam se zavezao za club Brugge, ne znam zasto...
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by zagor Thu Nov 26 2009, 03:52

Dok sam igrao FM aktuelan je bio 2001, najjaиe ekipe su bile Roma u Italiji i Leeds u Engleskoj, ja sam uveo Millwall u Evropu, a u istoиni London na Deen je dolazio i Milan.
Sada si me jako zainteresovao, da skinem kopaиke sa klina i uzmem recimo Zemun, ako ima naљa liga, иuo sam da ima i da ima dosta friziranih igraиa, u moje vrijeme aktuelan je bio Maxim Tsigalko u prvoj sezoni po 30 golova i Isaak Okoronkwo iz Dinamo Kijeva.
zagor
zagor
Postuje redovno
Postuje redovno

Male
Broj poruka : 190
Godina : 43
Lokacija : Ljubinje
Points : 221
Datum upisa : 23.11.2009

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by katabuya Fri Nov 27 2009, 00:47

Poznata imena... Veliki igraci...
Naravno da ima nasa liga, ja isto kontam da uzmem neki nas manji klub,tipa Radnicki KG, a od evropskih,mozda najprije Genou,ili neke holandjane (kod njih nema ogranicenja oko dovodjenja stranaca)
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by zagor Fri Nov 27 2009, 01:37

Forzza Crveni рavoli KG.Ma samo lokal patriotizam.
zagor
zagor
Postuje redovno
Postuje redovno

Male
Broj poruka : 190
Godina : 43
Lokacija : Ljubinje
Points : 221
Datum upisa : 23.11.2009

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by katabuya Wed Dec 09 2009, 02:04

Nema Radniиki KG Sad
Al zato je tu Radniиki Niљ, doveo par nigerijaca, i kreжem u pohod na viљi rang!
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by zagor Wed Dec 09 2009, 03:18

Meraklije, superiљka, sada znaиi ide klanje sa novim pazarom i munzeom.Nikako da stignem da je poиnem igrati, naloћio sam se na total war II i ne skidam
zagor
zagor
Postuje redovno
Postuje redovno

Male
Broj poruka : 190
Godina : 43
Lokacija : Ljubinje
Points : 221
Datum upisa : 23.11.2009

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by katabuya Wed Dec 09 2009, 03:27

Ja total war drzim pod kljucem,ne smijem da ga instaliram... Mislim da se ne bih ustajao od kompa... Bar prema iskustvima svih ljudi koji su ga igrali.

on topic. Ne mogu docekati novopazarce... Doveo sam Milorada Zecevica iz smedereva, ubojiti veteran... Ma ludnica mi je ekipa

_________________________________

samo da napomenem...
Radniиki - Novi Pazar 2-0
Prvo mjesto na tabeli, i ulazak u jelen super ligu mi se smjeљe... Smile
A sa partizanom u иetvrtfinalu kupa... e to жe tek biti klanje...
katabuya
katabuya
Administrator
Administrator

Male
Broj poruka : 2672
Godina : 41
Lokacija : Serbia
Points : 389
Datum upisa : 25.06.2007

Назад на врх Go down

Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu.... Empty Re: Jedna od najboljih fudbalsko-menadzerskih igrica na netu....

Порука by Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Назад на врх

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму